9 września 2017

NASZA OFERTA

Proponujemy Państwu kilka sposobów na rozwiązanie problemów związanych z niepożądaną obecnością ptaków – to system STOP-PTAK. Jego działanie polega na znacznym ograniczeniu dostępu ptakom do wybranych przez nas miejsc poprzez uniemożliwienie im lądowania i przebywania w nich.

Zastosowane przy produkcji zabezpieczeń wszystkie materiały są najwyższej jakości i dzięki temu moduły STOP-PTAK wszystkich serii są odporne na działanie słońca, mrozu, wilgoci i innych niekorzystnych czynników atmosferycznych.

Gwarantujemy też, że specjalnie dobrane kształty i wymiary zastosowanych elementów powodują, że są one bezpieczne dla ptaków. W przypadku zabezpieczeń w formie kolców wszystkich serii - ich końcówki są TĘPO ZAKOŃCZONE i nie ranią ptaków nawet przy bezpośrednim kontakcie, do którego zwykle dochodzi bardzo rzadko. Znakomicie ilustruje to poniższy klip filmowy.

Kształty zabezpieczeń STOP-PTAK wszystkich serii zostały tak zaprojektowane, aby zapewnić skuteczną ochronę przed różnymi gatunkami ptaków. Przede wszystkim przed miejskimi gołębiami, które zwykle okazują się najbardziej uciążliwymi lokatorami naszych budynków, ale również przed innymi gatunkami ptaków – kawkami, jaskółkami, wróblami, wronami i mewami.

Pamiętajmy, że prawidłowo wykonane zabezpieczenie elewacji budynku jest znacznie tańsze, szybsze i mniej uciążliwe od jej remontu. Przekonało się o tym wielu zadowolonych z naszych usług i produktów klientów, których niewielka część jest wymieniona w zakładce REFERENCJE/REALIZACJE.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są zasadniczo przeznaczone do samodzielnego montażu, niemniej jednak dla zainteresowanych klientów proponujemy usługę – profesjonalnego montażu przez jedną z firm z nami współpracujących, a jest ich bardzo wiele na terenie całej Polski.